wczytywanie strony

O firmie

F.H.T. „WIKTORIA” Jan Fyda to firma rodzinna działająca na rynku od 1985 r. Duże doświadczenie jakie zdobyliśmy przez cały okres działalności bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych samochodów.

Głównym filarem działalności jest import, eksport samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Kupując u nas taki sprzęt możesz być pewien jego sprawności i niezawodności. Oprócz samochodów i maszyn, oferujemy także pomoc w pozyskaniu finansowania Twojej inwestycji oraz doradztwo w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania.

Dokumentacja UDT

Organizujemy całą dokumentację UDT (Urząd Dozoru Technicznego) na urządzenia zamontowane na samochodach ciężarowych. Dokumentacja ta jest wymagana aby można było dopuścić do ruchu drogowego i użytkowania wszelkiego rodzaju dźwigów, w tym dźwigów do drewna, wózków widłowych i podobnych.

Transport ponadgabarytowy

Naturalnym rozszerzeniem naszej głównej działalności są również usługi transportowe ponadgabarytowe, krajowe i międzynarodowe.

Zasięg

Działamy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów otworzyliśmy również oddział na Niemcy z siedzibą w Monachium.

Zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeżeli mają Państwo więcej pytań, zapraszamy do kontaktu - z chęcią odpowiemy na wszystkie oraz przedstawimy szczegóły ewentualnej współpracy lub transakcji.

Nowości w naszej ofercie